زندگی در فناوران

صداقت، احترام، انصاف، ارج‌نهادن به تلاش همکاران و پیشبرد پروژه‌ها بر پایۀ کار تیمی با رعایت نظم، شفافیت و پاسخگویی کلید روابط در فناوران در همه سطوح است. امکان فعالیت کاری ترکیبی (حضوری و دورکاری) در فناوران که با برنامه‌ای دقیق مهیا شده، آزارهای ماندن پشت سد ترافیکی، پیدا کردن جای پارک و شلوغی وسایل حمل و نقل عمومی را به تجربه کاری جذابی تبدیل کرده است. ما با این سبک کاری در فناوران اوقات بیشتری را نیز در کنار خانواده سپری می کنیم.

پخش ویدیو

فرهنگ کاری فناوران اطلاعات خبره

مدل کار ترکیبی (هیبریدی):

در فناوران امکان دورکاری فراهم است و البته ما برای حفظ ریشه‌های کار گروهی و ارتباطات تیمی، دو تا سه روز در هفته در شرکت حضور خواهیم داشت. یکی از مزیت‌های کار در فناوران، مدل کار ترکیبی است که باعث تعادل بین کار و زندگی می‌شود.

آموزش:

فرآیند کسب‌وکاری بیمه و پیاده‌سازی آن‌ها با زبان‌های برنامه‌نویسی دشوار و پیچیده است. در فناوران تمام آموزش‌های لازم (بدو ورود و حین همکاری) در دو فرآیند «چرخه دانش» و «آموزش برون‌سازمانی» ارائه می‌شود و همه حامی و کمک‌حال هم هستیم.

ارتقاء شغلی:

فناوران با هدف تقویت انگیزه و پیشرفت کارکنان برنامه‌ریزی کرده و پیشرفت آن‌ها را به رشد سازمان مرتبط می‌داند. بسیاری از مدیران شرکت رشد حرفه‌ای و ارتقای شغلی خود را از موقعیت‌های کارشناسی و در همین سازمان آغاز کرده‌اند.

امنیت شغلی:

قدمت شرکت، پذیرش ایده‌های خوب و انعطاف در ایجاد تغییرات رو به جلو، میانگین ماندگاری همکارانمان را به بیش از ۵ سال رسانده است. باعث افتخار است که بگوییم برخی از همکارانمان بیش از ۱۵ سال است که در فناوران مشغول به کار هستند.

امکانات و خدمات رفاهی

تسهیلات سفر

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی

تسهیلات ورزشی

سلامتی سرمایه ای ارزشمند است

 

بن کارت و هدایای مناسبتی

بهانه‌های کوچک برای قدردانی

 

اعطای وام

پشتیبانی‌های مالی

بام سبز

یک نفس عمیق

 

استودیوی مجهز

تجربه‌ای متفاوت در تولید محتوا

اتاق بازی

لذت لحظه‌های با هم بودن

صبحانه و ناهار

قوت روز با چاشنی رفاقت

 

رویدادها

رویدادهای داخلی

رویدادهای خارجی