خدمات مشاوره

خدمات مشاوره

فناوران با شناسایی نیازهای مشتریان و با استفاده از تجربه دو دهه فعالیت در زمینه سامانه‌های جامع بیمه‌گری، در حوزه پیکربندی، نگه‌داری، امنیت و سایر زیرساخت‌های مورد نیاز و هم‌چنین کسب‌وکار بیمه مشاوره می‌دهد تا شرکت‌های بیمه بتوانند نیازهای واقعی خود را بهتر بشناسند و راهکارهای مناسب‌تری دریافت کنند.

مشاوره کسب‌وکار

مشاوره در حوزه کسب و کار‌های بیمه‌ای کمک می‌کند تا شرکت‌های بیمه بتوانند نیاز‌های واقعی خود را بهتر بشناسند و راهکارهای مناسب‌تری برای این نیاز‌ها و خدمات در اختیار داشته باشند. مشاوره فناوران در حوزه کسب‌وکار و به خصوص در مورد شرکت‌های خصوصی جدیدالورود به صنعت بیمه تأثیرگذار است و علاوه بر افزایش سرعت راه اندازی، در فرایند ها و پروژه‌ها به آن‌ها یاری می‌رساند و خدمات  مشاوره میتواند مسیر دستیابی به بسیاری از نیازمندی ها را قبل از وقوع نیاز محقق و آماده کند.

مشاوره پیکربندی و زیرساخت‌ها

فناوران با شناسایی نیازهای هر مشتری و با استفاده از تجاربی که نزدیک به دو دهه کار در زمینه سامانه‌های جامع بیمه‌گری به دست آورده، به مشتریان خود در زمینه پیکربندی، نگه‌داری، امنیت و سایر زیرساخت‌های مورد نیاز مشاوره می‌دهد. مشاوره در زمینه پیکربندی باعث می‌شود فعالیت‌های توسعه‌محور شرکت‌های طرف قرارداد در بخش‌های فناوری اطلاعات با سرعت، بازده بالا و آزمون و خطای کمتر به سرانجام برسند. بخش مشاوره پیکربندی و زیر ساخت در فناوران، شبکه وسیعی از راهنمایی‌ها از سرور پلنینگ (Server Planning) تا موضوعات مربوط به شبکه‌های ارتباطی را در برمی‌گیرد.

ویژگی‌ها و مزایا

منطبق بر اکوسیستم کسب‌وکار ایران
منطبق بر اکوسیستم کسب‌وکار ایران
به‌روزترین فناوری‌ها و دانش روز
به‌روزترین فناوری‌ها و دانش روز
مبتنی بر فرآیندهای استاندار و بین‌المللی
مبتنی بر فرآیندهای استاندار و بین‌المللی
مزیت رقابتی با پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه در صنعت بیمه
مزیت رقابتی با پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه در صنعت بیمه