ما در فناوران به این ارزش‌ها معتقدیم

صداقت

کار صادقانه و تلاش خالصانه در فناوران ارزش محسوب می‌شود. باور داریم، کاری که از صمیم قلب انجام شود، سرانجام راه خود را می یابد و با راستی و درستی است که می‌توان در مسیر باقی ماند. تمامی فعالیت‌های بخش‌های مختلف بر این اساس انجام می‌شود و صداقت و شفافیت جزء ارکان اصلی مدیریت سازمان ماست.

تلاش

فناوران با تلاش و همت نیرو‌هایش به موفقیت‌های امروز رسیده است و ما به سعی، جدیت و کوشش صادقانه باور داریم. همه فناورانی‌ها، از مدیریت مجموعه گرفته، تا کوچک‌ترین اجزا شرکت، در راه رسیدن به هدف‌هایشان، از خودگذشتگی و کار وتلاش شبانه روزی را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند.

کار تیمی

فناوران یک سازمان متشکل از افراد نیست سازمانی تشکیل شده از تیم هاست ما معتقدیم یک دست صدا ندارد و تنها زمانی کار با موفقیت به سرانجام می رسد که همه اجزا و افراد سهم خود را برای به ثمر رسیدن آن ادا کرده باشند. تمام بخش‌های شرکت با توجه به نیازهای آن بخش به تیم‌های مختلف تقسیم شده است.

نظم

ما باور داریم آنچه به یک سازمان ثبات می‌بخشد و تداوم کار آن را تضمین می‌کند، نظم و انضباط درون آن سازمان است. فناوران یک مجموعه بوروکراتیک با درب‌های بسته نیست؛ ولی نظم؛ وآرامشی که این انضباط در پی دارد، در بخش‌های مختلف شرکت جاری است.

احترام و فروتنی

احترام و فروتنی از ارزش‌های ماست. فناوران معتقد است، درخت پربار شاخه‌های افتاده دارد. ما به این حقیقت که فروتنی زینت موفقیت‌هایمان است باور داریم و درهمه مراحل کار احترام گذاشتن به افراد و نظرات آن ها را سر لوحه کار قرارداده ایم.

توکل

ما معتقدیم، تکیه بر ذات یکتای باری تعالی، منشاء تمام موفقیت‌های ما در این سال‌ها بوده است، و کمک و اراده او، یگانه دلیل تدوام حرکت ما در سال‌های آینده است. فناوران درهر کاری ابتدا بر کمک و یاری اوست که تکیه دارد، و از او برای ادامه این مسیر و مواجه با مسائل و مشکلات است که مدد می‌خواهد.

محیط فناوران

زندگی در فناوران

فناوران تلاش می‌کند تا تمامی کارکنان تجربه خوبی از کار کردن در محیط شرکت داشته باشند. آرامش، تمرکز و فضای دوستانه از نکات مثبت محیط کار فناوران است.

ادامه مطالب

فرصت‌های شغلی

شرکت فناوران برای توسعه و نگه داری پروژه های نرم افزاری خود، از متخصص و دانش آموختگان حوزه فناوری اطلاعات و علاقه مندان به کار در محیطی حرفه ای و پویا برای همکاری دعوت به عمل می‌آورد. لیست کامل فرصت های شغلی ما را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید

ادامه مطلب

فرآیند استخدام در فناوران

۱. بررسی رزومه

بررسی رزومه

مرحله اول بررسی رزومه هایی است که به دست فن آوران رسیده. ما در این مرحله رزومه‌هایی که از راههای مختلف به دست ما رسیده را بررسی می‌کنیم؛ و با توجه به نیاز شرکت و تخصص‌ها و توانمندی‌هایی که در افراد وجود دارد، از آن‌ها دعوت به مصاحبه می‌کنیم .

۲. دعوت به مصاحبه

دعوت به مصاحبه

از منتخبینی که رزومه آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته و صلاحیت آن‌ها برای موقعیت شغلی مورد نظر تایید شده است؛ دعوت می‌شود تا در روز مشخصی که از طریق تماس تلفنی به آن‌ها اعلام می‌شود، در شرکت حضور پیدا کنند.

۳. آزمون و مصاحبه فنی

آزمون و مصاحبه فنی

در آزمون عمومی از کارجو تست‌های استاندارد، شامل تست هوش (IQ)، تست هوش هیجانی (EQ)و تست روان‌شناسی گرفته می‌شود. در آزمون تخصصی، سوالات تخصصی آن حوزه آزمون گرفته می‌شود. بعد از آزمون، شما یک مصاحبه رفتار‌شناسی و فنی با کار‌شناس جذب انجام می‌دهید.

۴. کمیته جذب

کمیته جذب

نتایج آزمون عمومی و تخصصی به همراه مصاحبه و رزومه متقاضی، توسط یک تیم ۵ نفره شامل کار‌شناسان نیروی انسانی و مدیران ارشد شرکت مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این کمیته تصمیم گرفته می‌شود که آیا فرد می‌تواند با شرکت همکاری کند.

۵. همکاری آزمایشی

همکاری آزمایشی

همکاری ابتدایی با شرکت با یک دوره سه ماهه شروع می‌شود. در این دوره همکاران تازه وارد در یک پروسه آموزشی قرار می‌گیرند و به آن‌ها مباحث عمومی و تخصصی مربوط به جایگاه‌هایی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده است، آموزش داده می‌شود. پس از پایان دوره کمیته جذب عملکرد کارجو را از نظر فنی و رفتاری در این سه ماه مورد بررسی قرار می دهند.

۶. همکاری نهایی

همکاری نهایی

پس از تصمیم کمیته جذب درباره همکاری نهایی متقاضی، کارجو رسما به عنوان همکار فناوران در می‌آید.