از زبان فناورانی‌ها

مهدی احمدی

مهدی احمدی - برنامه‌نویس ارشد

در فناوران بدلیل وجود فضای گرم و صمیمی و فعالیت‌های تیمی و گروهی، انجام کارهای سخت و پیچیده، سهل و آسان و لذت بخش می‌شود. استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، تعامل سازنده با مشتری و اهمیت دادن به کیفیت محصول، سامانه جامع بیمه‌گری فناوران را به کارآمد‌ترین و محبوب‌ترین نرم‌افزار بیمه‌ای کشور مبدل ساخته و ما به خود می‌بالیم که در ساخت و توسعه این محصول سهیم هستیم.

محبوبه ذال

محبوبه زال - برنامه‌نویس

در این مجموعه همکاری با نیروهای خبره در حوزه توسعه نرم‌افزار در محیطی صمیمی و دوستانه انگیزه و بستر رشد و تعالی روزافزونی را سبب شده است. ما بر این باوریم که همواره در کنار یکدیگر می‌توانیم به تمام خواسته‌های خود دست یابیم و با بهره‌گیری از راهکارهای جدید عرصه توسعه نرم‌افزار پیشرفت خود و محصول‌مان را میسر سازیم.

مجتبی عسکر

مجتبی عسکر - برنامه نویس

شرکت فناوران با بکارگیری متدها و فناوری‌های کاربردی و خبره سعی در ارتقای سطح محصولات خود را دارد. همچنین از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی، محیطی پویا و بروز را برای کارکنانش فراهم می نماید. از نظر من ویژگی برجسته شرکت فناوران وجود یک ساختار منظم و منسجم سازمانی برای انجام درخواست‌های مشتری می‌باشد.

حسام زمردی

حسام زمردی - کار‌شناس پایگاه داده

محیط فناوران برای کسانی که قصد رشد و پیشرفت در رشته تخصصی خود دارند، ایده‌آل است. هر فناورانی صرف نظر از تجارب و دانش پیشین خود می‌تواند در تعامل با سایر همکاران و در مواجه با چالش‌های فنی روزمره، تخصص خود را افزایش دهد و به روز کند.

آسیه حاجی خانی

آسیه حاجی خانی - کمک تحلیل‌گر

در فناوران می‌توانید به یک همکاری بلند مدت با دورنمای روشن از پیشرفت فکر کنید. در هر سطحی از فناوران، دانش فنی بالایی برای انجام کار مطلوب نیاز است و تلاش در این زمینه از دید مدیران سازمان دور نمی‌ماند و این باعث شده رشد و پیشرفت فنی کارکنان در همه سطوح کاری امکان‌پذیر باشد

بهنام افشین

بهنام افشین - پشتیبان ارشد

پشتیبانی پویا از شرکت‌های بیمه یکی از اهداف اصلی شرکت فناوران می‌باشد.من و همکارانم در تیم پشتیبانی، تلاش می‌کنیم تا این امر به بهترین شکل میسر گردد. در فناوران وجود ارتباط کاری دوستانه و صمیمانه بین همکاران و همچنین آموزش‌های مدون به رشد و‌ پیشرفت فردی و گروهی کمک شایانی می‌کند و من خوشحالم که عضوی از خانواده‌ی بزرگ فناوران هستم.

مهدی عزیز خانی

مهدی عزیزخانی - مدیر پروژه

نیروهایی که به فناوران می‌پیوندند، از زمان شروع به کارشان طبق یک برنامه مشخص و مدون آموزش می‌بینندو در تیم‌ها تقسیم می‌شوند. جذب نیروهای متخصص و با استعداد برای شرکت اهمیت دارد؛ و بچه‌هایی که این جا جمع شده‌اند جزء بهترین‌های حوزه خودشان‌اند.

دلارام کریمی

دلارام کریمی - برنامه‌نویس

در فناوران می‌توانید محیطی دوستانه را تجربه کنید؛ همواره سعی داریم تا نیاز و درخواست مشتریان را به بهترین نحو پاسخ‌گو باشیم.

نسرین سلطانپور

نسرین سلطانپور - کار‌شناس منابع انسانی

منابع انسانی یکی از بخش‌های مهم در تحولات سازمانی فناوران است. نگاه فناوران به نیرو‌ها نگاه به ارزشمند‌ترین سرمایه‌های سازمان است و همه تلاش‌ها در این جهت است تا نیروهای ارزشمند سازمان حفظ شوند و از توان بالقوه آن‌ها در مسائل مختلف استفاده شود.

امید مشعشعی

امید مشعشعی - مدیر اجرایی

ما در تلاشیم مشتری را بیش از پیش در فرهنگ سازمانی خود جای دهیم. توصیه من به تک تک همکاران چه آن‌هایی که با مشتری در ارتباطند چه آن‌هایی که نیستند؛ این است که خودشان را همواره جای مشتری بگذارند، تا فشار و استرسی را که روی مشتری است درک کنند.

مهسا نصیری

مهسا نصیری - برنامه‌نویس ارشد

با وجود بستر فنی ایجاد شده در فناوران، می‌توان با "ترکیب درستی از کسب و کار و تکنولوژی‌های پیاده‌سازی" آشنا شد و در سایه انسجام تیمی و بهبود‌های مستمر در جهت پیشرفت هرچه بیشتر گام برداشت.

یاسمن گوهری

یاسمن گوهری - طراح گرافیک ارشد

قدرت شگفت‌انگیز نیروهای خلاق و استعداد نهفته آدمی هنگامی آشکار می‌شود که نیازی حیاتی، توانایی‌های ما را به فعالیت وا دارد و کشش آرزویی سراپای وجودمان را به جنب و جوش درآورد و معتقدم که هرکس نهایت تلاش خود را برای رسیدن به هدف به کار گیرد، به تمام خواسته‌هایش می‌رسد. فناوران، زمینه شکوفایی این نیروها را فراهم می‌کند.