دانشگاه‌ها و انجمن‌های مورد حمایت فناوران

مدرسه اشتغال شریف

مدرسه اشتغال شریف وابسته به دانشگاه شریف و زیر مجموعه معاونت پژوهشی این دانشگاه است. و هدف آن آموزش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و آماده سازی و معرفی آن‌ها به بازار کار است. ما به عنوان اسپانسر رسمی این مدرسه از کلاس‌های برگزار شده در مدرسه اشتغال شریف و همچنین از رویداد‌ها، همایش‌ها و نمایشگاه‌های این مدرسه حمایت می‌کنیم. فناوران اسپانسر رسمی مدرسه اشتغال شریف است.

حامی هکاتون دانشگاه‌ها

- هکاتون یک رویداد نرم‌افزاری‌ست و در آن طراحان نرم افزار، برنامه‌نویسان و تحلیل‌گران نرم‌افزار در مدت کوتاهی گرد هم می‌آیند، مسابقه می‌دهند، همکاری می‌کنند و به تبادل ایده و نظر می‌پردازند. فناوران اطلاعات خبره به دلیل ذات فعالیتش که یک شرکت تولید و پشتیبانی نرم‌افزار است، از رویدادهای هکاتون کشور حمایت می‌کند. هکاتون دانشگاه تهران آخرین هکاتونی است که فناوران به عنوان اسپانسر و حامی در آن حضور داشته‌است.

حامی جشن‌های فارغ‌التحصیلی دانشگاه امیر کبیر

فناوران یکی از شرکت‌کنندگان و حامیان جشن دانش‌آموختگی دانشگاه امیر کبیر است؛ و به طور مشخص از دانش‌آموختگان رشته مهندسی کامپیو‌تر و فناوری اطلاعات این دانشگاه حمایت می‌کند. در جشن‌های فارغ التحصیلی دانشگاه‌ها دانشجویان خود را آماده می‌کنند تا از مناسبات دانش و یادگیری وارد مناسبت تجارت و کار شوند و مهم‌ترین قدم زندگی کاری خود را بردارند، فناوران حامی چنین جشن‌هایی است.

تفاهم نامه آموزشی با جهاد دانشگاهی امیرکبیر

ما با جهاد دانشگاهی دانشگاه امیر کبیر دورهای مشترک برگزار می‌کنیم و تفاهم نامه همکاری داریم. طبق این تفاهم نامه، فناوران از دوره‌های آموزشی مشترک با جهاد دانشگاهی امیرکبیر ۳ نفر از برگزیدگان هر دوره را بدون گذراندن فرآیندهای استخدامی جذب می‌کند.